• SDMIM

Doğal Kerpiç Evler


“Bu vatandaş biraz ahşapla biraz kerpiçten

Yapabilmiş bu güzellikleri birkaç hiçten.”

Yahya Kemal BEYATLI

Betondan ve sağlıksız yapılaşmadan bıktığınızı biliyoruz. Bu sebeple size tamamen doğal yöntemlerle inşa edilecek kerpiç, taş ve ahşap karışımı evler öneriyoruz. Kerpicin ne kadar güzel ve sağlıklı olduğunu bildiğinizi de biliyoruz. Çünkü bir şekilde o güzelim ve huzurlu eski evlerle, hemen herkesin bir bağı ya da hatırası var.

Tamamen doğal yöntemlerle ev yapmanın birkaç önemli püf noktası var. Bunlar yerine getirildiğinde eviniz gerektiği kadar sağlam ve konforlu olacaktır. Biz mimar olarak kendimizi bu konuya adadık. Amacımız, yüz binlerce lira ödeyip, yine de parasının karşılığını alamayan insanımızın, bir apartmanın bilmem kaçıncı katındaki bir kutuya sıkışması yerine; bahçeye, doğaya, estetiğe ve huzura kapı aralayan evlere kavuşmasıdır. Üstelik kerpicin ana malzemesi toprak olduğu için de oldukça ucuz maliyetlerle bu evlere sahip olunabilir.

Çalışma sistemimiz şöyle işliyor. Önce bize ulaşın : sdmimmimarlik@gmail.com İki tip çalışma şeklimizden birine karar verelim. Ya evinizi ustalarımızla beraber gelip biz inşa edelim. Ya da siz evinizi daha da ucuza inşa etmek istiyorsanız, bizden sadece proje ve yerinde danışmanlık hizmeti alın. Ailenizle, komşularınızla beraber çalışıp kendi evinizi kendiniz inşa edebilirsiniz. Bu inşaya biz de katılarak size doğal yolla inşa etmenin püf noktalarını göstereceğiz. Hep birlikte evinizi inşa edeceğiz.

Her türlü sorunuzun cevabı ve doğal kerpiç ev talebiniz için bize ulaşın:

sdmim.com

İntenet Sitesi: http://www.sdmim.com/dogal-yapilar

Mail:sdmimmimarlik@gmail.com

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2021 by SDMIM Mimarlık | Architecture

SDMIM - Şeyh Sinan Mah. Hülya Sk. Amaç İş Hanı Kat:3 No:24

Çorlu / Tekirdağ / Turkey

T: +90 (0) 282 654 14 13 T: +90 (0) 553 064 8 444